Η συνεδρίαση της επιτροπής που είχε προγραμματιστεί για σήμερα στις 7:30 το απόγευμα δεν έγινε τελικά λόγω έλλειψης απαρτίας. Για την ακρίβεια στην αίθουσα συνεδριάσεων του δημοτικού συμβουλίου στο Μεριστό, όπου ήταν προγραμματισμένη να γίνει η συνεδρίαση δεν προσήλθε κανένα από τα μέλη της, παρά μόνο ο προεδρός της κύριος Σάκης Σακκιώτης.
Το θέμα της ημερήσιας διάταξης είναι: "Γνωμοδότηση επί σχεδίου προϋπολογισμού Δήμου Αίγινας 2014". Πάντως, είναι χαρακτηριστικό ότι και αυτή τη φορά δεν στάλθηκαν προσκλήσεις στα Τοπικά Μέσα Ενημέρωσης, αν και η πρόσκληση είχε αναρτηθεί στην επίσημη ιστοσελίδα του Δήμου. Η συνεδρίαση θα επαναληφθεί αύριο Τρίτη στις 7:30 το απόγευμα στον ίδιο χώρο.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: