Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε και φέτος η καθιερωμένη λαμπαδηφορία στην παραλία της Αίγινας χθες το βράδυ, στο πλαίσιο του εορτασμού της 28ης Οκτωβρίου. Στη λαμπαδηφορία συμμετείχαν μέλη του τοπικού συστήματος Ναυτοπροσκόπων, που μαζί με τη μπάντα τους ξεκίνησαν από την περιοχή της "Παναγίτσας" λίγο μετά τις 7 το βράδυ.
Οι λαμπαδηφόροι έφτασαν μέχρι την πλατεία των εκδοτηρίων και στη συνέχεια επέστρεψαν από την ίδια διαδρομή, δημιουργώντας ατμόσφαιρα γιορτής με την παρουσία τους.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: