Σύσκεψη εργασίας της οργανωτικής επιτροπής του Δήμου Αίγινας που συντονίζει το οργανωτικό πλαίσιο του 16ου Πανελλήνιου Διεθνούς Συνεδρίου της Ένωσης Ελλήνων Φυσικών, που θα πραγματοποιηθεί στο νησί 17-20 Μαρτίου. Στη σύσκεψη συμμετείχαν ο Δήμαρχος Αίγινας κύριος Δημήτρης Μούρτζης, ο αντιπρόεδρος της Ένωσης Ελλήνων Φυσικών κύριος Παναγιώτης Φιλντίσης, ο πρόεδρος της Επιτροπής Παιδείας κύριος Νίκος Οικονόμου, η πρόεδρος της Πρωτοβάθμιας Επιτροπής Εκπαίδευσης του Δήμου κυρία Καίτη Σαλπέα, ο πρόεδρος της ΚΕΔΑ κύριος Γιάννης Ζορμπάς, ο διευθυντής του ΓΕΛ Αίγινας κύριος Γιάννης Πούντος και η τουριστική πράκτορας κυρία Εύα Στάθη.
Δηλώσεις στην κάμερα του Aegina Portal έκαναν οι κύριοι Μούρτζης, Φιλντίσης και Οικονόμου.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: