Το γυναικείο τμήμα μπάσκετ του Παναιγιναϊκού φιλοξένησε χθες το βράδυ η αθλητική εκπομπή του Σταύρου Ρωπαΐτη "Offside" στο ραδιόφωνο του Aegina Portal. Η συζήτηση με το Σταύρο Ρωπαΐτη ανέδειξε τη θέληση που διαθέτουν οι αθλήτριες της ομάδας, με την οποία μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις του αγώνα, των προπονήσεων και των συνθηκών.
Συνθήκες που τις περισσότερες φορές δεν είναι οι ιδανικές. Υπάρχει όμως το αθλητικό πνεύμα, η δυνατή φιλία, η στήριξη της διοίκησης και του προπονητή που συχνά δημιουργεί ανατροπές και δίνει την απαραίτητη ώθηση για το επόμενο βήμα!
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: