Τον πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου κύριο Νίκο Οικονόμου, φιλοξένησε σήμερα το ραδιόφωνο του Aegina Portal, καθώς με την ευκαιρία του ετήσιου απολογισμού πεπραγμένων της Δημοτικής Αρχής, θέλησε να απευθύνει ένα προσωπικό κάλεσμα στους κατοίκους του νησιού, προκειμένου να παρακολουθήσουν από κοντά τον ετήσιο απολογισμό, αύριο Τετάρτη στην αυλή το 1ου Δημοτικού Σχολείου Αίγινας.
Ο πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου εξήγησε τη σχετική διαδικασία, η οποία προβλέπει την τοποθέτηση των πολιτών σε ζητήματα που τους ενδιαφέρουν, αναγνωρίζοντας ότι για να αποφέρει αποτελέσματα η ειδική αυτή συνεδρίαση θα πρέπει να υπάρχει συμμετοχή του κόσμου.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: